Ziraat Bank Genç Kart Uygulaması

Ziraat Bankası 18 -26 yaş aralığındaki lisans ve yüksek lisans öğrencilerine özel genç kartı sunuyor. Ziraat genç kart hem bir bankamatik kartı, hem de bir kredi kartı. Bankamatik kartı özelliği sayesinde gençlere bankaya gitmeden bankamatikten para çekme, para yatırma, fatura ödeme, EFT ve havale gibi birçok bankacılık hizmetini sunuyor.

Bunun yanında kredi kartı özelliği ile anlaşmalı üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapma, bu alışverişlerden puan kazanma, kampanyalara katılma ve cazip indirimler alma şansı veriyor.

Kullanımı ise oldukça kolay. Kartınızı kullanırken karşınıza bankamatik kart ve kredi kartı olarak iki seçenek çıkıyor. O alışverişte hangi kartı kullanmak istiyorsanız onu seçmeniz yeterli.

NE KADAR LİMİTİNİZİN KALDIĞINI MERAK MI EDİYORSUNUZ ?

Ziraat Bank kullanıcıları ziraat bakiye sorgulama işlemlerini birkaç farklı yolla yapabilmekte. Öncelikle mevcut banka hesabınızın, eğer varsa kullandığınız kredi kartlarınızın bakiye durumunu 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 numaralı telefonlardan hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğer internet bankacılığı kullanıyorsanız bankanıza ait uygulamalardan tüm hesap ve kartlarınıza ait bakiye sorgulama işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Telefon ve internet üzerinden sorgulama yapamadığınızda en yakın Ziraat Bank bankamatiğine giderek kartınızla işlem yapabilirsiniz. Elinizdeki bankamatik kartı tüm hesaplarınıza ait bir karttır. Bankada bulunan her farklı hesabınızda ne kadar bakiyeniz olduğunuz bankamatiklerde rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde bankamatiğe kredi kartınızı soktuğunuzda karşınıza çıkacak olan bilgi ekranında kartınıza ait borç ve kalan bakiye bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir