Yağ Aldırma Operasyonu

Yağ oranı fazla olan hastalar yağlarını aldırmak için klasik yağ aldırma operasyonları yerine yeni nesil bir operasyon türü olan vaser liposuction’ın operasyonunu tercih ediyorlar. Hedef bölgeye ses dalgaları gönderilerek yapılan bu operasyonda yap dokusu, deri altı kas ve damar yapısına zarar vermeden yağ parçacıkları haline getiriyor. Parçalara ayrılmış olan yağ dokusu acısız ve ağrısız bir aspirasyon işlemi ile vücudunuzdan alınarak yap aldırma işlemi tamamlanmış oluyor.

Yağ aldırma işlemi sonrasında yağların alındığı bölge de klasik yağ aldırma operasyonlarında görülen ödem oluşması, ağrı, morluklar oluşmaz. Bu açıdan oldukça avantajlı olan vaser liposuction işlemi günümüzde çok yaygın olarak tercih edilen bir operasyon türü olmuştur.

Yağ aldırma işleminde olduğu gibi ses dalgalarının kullanıldığı bir operasyon türü olan piezo burun estetiği yöntemi ile burun eğriliğinizi giderebilir, burnunuzu daha çekici ve estetik bir burun haline getirebilirsiniz. İşlem detaylarını şuradan inceleyebileceğiniz ve ses dalgaları ile yapılan bu operasyon sırasında ve sonrasında her hangi bir ağrı veya acı hissetmediğiniz gibi sonrasında da ağrı veya acı hissetmezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir