Profesyonel ve Üstün Hizmet Anlayışı

Uzman kadrosu ile ziyaretçilerine en iyi hizmetleri vermeye çalışan almanyakonsolosluğu.net üstün nitelikleri ile dikkat çekmektedir. En çok seyahat edilmek istenen ülke olan Almanya Vizesi ile ilgili her türlü bilgi detaylı olarak sitemizde yansıtılmıştır. Vize işlemlerine başlamadan önce sitemizde sizler için hazırlanan yazıları okuyarak net bilgiler edinebilir ve adımlarınızı buna göre doğru bir şekilde atabilirsiniz.

Almanya’ya ailesinin yanına gitmeyi düşünen vatandaşlar almanya aile birleşimi işlemlerini gerçekleştirerek vizesini almalıdırlar. Bu vize için başvuracak bireylerin basit düzeyde Almanca bilmeleri gerekmektedir. Bu gibi ufak görünen ancak çok büyük ayrıntıları sitemiz üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aile birleşimi için ülkemizde bulunan Almanya Konsolosluklarına başvurmanız gerekmektedir.

Türkiye’deki Almanya vize başvuru işlemleri için Almanya Konsolosluğu tarafından resmi olarak yetkilendirilen idata aracılığı ile başvuru işlemlerinizi zorluk yaşamadan yapabilirsiniz. Başvuru sayısı fazla olduğu için yoğunluk nedeni ile işlemlerinizin aksamaması adına başvurularınızı seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar yapabilirsiniz. İdata’dan randevu alma konusunda zorlanıyorsanız sitemizde yer alan randevu alma aracından yararlanabilirsiniz. Randevu başvuru formunu eksiksiz olarak doldurabilir ya da telefon aracılığı ile randevunuzu kısa sürede alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir