Paykasa ile Para Çekme ve Yatırma İşlemi Yapılabilir Mi?

Ön ödemeli kart olarak kullanılan paykasa, elektronik ticaret alanında kullanılan bir ödeme aracı olarak değerlendirilmektedir. Dolandırıcılık vakalarının günden güne artış gösterdiği çağımızda tüketicilere güvenli bir alışveriş deneyimi sunan paykasa, sanal kart olarak kullanılmaktadır.

Kullanıcısına sağlamış olduğu avantajlar ile dikkat çeken Paykasa Kart, tek kullanımlık kart olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla paykasa satın al işlemi ile bu karta sahip olup tek seferde bütün limiti kullanamayan Paykasa Kart sahipleri, diledikleri zaman kalan bakiyesini bozdurma imkanı sağlamaktadır. Bunun için yalnızca kart sahiplerinin yetkililer ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. 

Paykasa İle Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ön ödemeli kartında kalan bakiyesini tek kullanımlık kart olması nedeniyle yeniden kullanamayan Paykasa Kart sahipleri, bu bakiyeyi nasıl kullanacağını merak etmektedir. Bu gibi durumlarda ucuz paykasa sahibi olan tüketiciler, kartında kalan bakiyesini bozdurabilmektedir.

Kalan bakiyeyi bozdurabilmek için öncelikle kullanıcının paykasasi.com adresi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu şekilde paykasa bozdurma talebinde bulunan kart sahipleri, kalan parasını o günün kur değeri üzerinden banka hesabına çekebilmek ve bu sayede bankamatikten çekebilmektedir. 

Paykasasi.com, tüketicilere ve müşterilerine bu alanda sınırsız hizmet sunarken, kart kullanıcıları diledikleri konuda destek alabilmek adına yetkililer ile iletişime geçebilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir