ND Hayvan Mamaları

Köpek dostlarımız için çok tahıllı ve doğal bir mama olan nd kuzu etli köpek maması hem posalı içeriği hem de protein içeriği bakımından köpeklerin sindirim sistemi için çok sağlıklı mamalardır. İçeriğinde yer alan tahıllar köpeğinizin alması gereken tüm vitamin ve minareleri içerir.

Köpekler seçici hayvanlar oldukları için mamaların birçoğunu yemezler ve aç kalmayı tercih ederler. Be nedenle köpek sahipleri sürekli bir mama arayışı içinde olur. ND kuzu etli köpek maması imdadınıza yetişerek sizi mama arama derdinden kurtarıyor.

Köpek dostlarımızın sağlıklı beslenmesi, vitamin ve minarel açısından yeterli düzeyde beslenmesi onların sağlığını korumak için çok önemlidir. Protein, karbonhidrat ve yağ oranı bakımından köpeğinize güç verecek olan nd kuzu etli köpek maması ile köpeğinizin sağlığını da korumuş olursunuz.

Kedi Mamaları

Köpekler gibi kısırlaştırılmış kediler için özel olarak üretilen nd kısır kedi maması çeşitleri düşük tahıllı, tavuklu narlı ve balkabaklı olarak üretilmektedir. Kısırlaştırılmış kedilerin hormonal düzenini sağlamak adına kullanılan kısır kedi maması kedinizin kısa süre de sağlıklı olmasını sağlar.

Kediler, birçok hayvana göre mama konusunda daha seçici hayvanlardır. Bu nedenle kedilere ve içinde bulundukları psikolojik duruma göre kedi maması tercih edilmesi gereklidir.

Kısırlaştırılmış kediler için özel olarak üretilen nd kısır kedi maması tercih ettiğinizde, mama içeriğinde yer alan düşük tahıl, nar ve tavuk ile kedinizin keyifle yiyecek, sağlığına kısa süre de kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir