Kaliteli Ürünleri Uygun Fiyata Satın Alın

Karaköy Drenaj ismi ile çıktığımız yolda profesyonel ekibimizin başarılı çalışmaları sayesinde kısa zamanda çok yol kat ettik. Kanalizasyon tesisatlarının en önemli parçası olan rogar kapağı kullanımı ve görünümü ile kullanacağınız alana uygun olarak tasarlanmaktadır. Sabit ve kilitli olan ürünlerimiz kokunun dışarıya yayılmasını engellemektedir. Toprağın altından geçen tüm kirli su borularının ve boru akıntılarının aynı seviyede kalmasını sağlan rögar kapakları toprak altı bacası olarak da bilinir.

Ülkemizin hemen her yerinde belirli dönemlerde yoğun yağışlar görülmektedir. Yağan yoğun yağmurların olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için plastik ızgara kullanımı tercih edilmektedir. Düzenli bir planlama yapılmadığı zaman yoğun yağmur yağdığında insan hayatı olumsuz etkilenmektedir. Yağmur sularının birikmeden tahliyesinin sağlanması için plastik ızgaraların kullanılması zorunludur.

Tüm yapıların tesisat düzenlerinin temeli drenaj kanallarından geçmektedir. Çeşitli modellerimiz arasında yer alan plastik kanal ile kar ve yağmur sularının kontrol altına alınarak tahliyesi sağlanmaktadır. Yapılarınızın güçlü kalabilmesi için bu son derece önemlidir. Karaköy Drenaj olarak ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirleyerek en hızlı üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir