Dış Boya Projenizi Bu Renk Kombinasyonları İle Görselleştirin

Dış duvar, ahşap ve ön kapı kombinasyonlarınızı basit bir renk eşleştirme kılavuzu ile uyumlaştırarak stresi ortadan kaldırın.

Parlak Detaylandırma

kombin

 

Duvarcılıkta kullanılan Beton Gri  ,  High Gloss paletinde ki lüks Royal Berry gibi, ön kapınızdaki güzel ifade renklerine ince ve şık bir kontrast kazandırır . Kullanımda Dove Slate mevcuttur,  Döşeme özelliklerini vurgulamak ve bire bir uyumlu tonda görünüm elde etmek, bir orta pırıltı ile tasarımı bitirmek. 

renk uyumu

Kullanılan Renkler:

  • Beton Gri
  • Royal Berry
  • Kayrak güvercin

Doğal Tonlarla Sıcak Bir Görünüm

Evinizin özelliklerini tamamlayıcı ton kombinasyonlarında vurgulayın. Kırmızı tonlu, yumuşak tonlu Soft Stone gibi  mükemmel renk çeşitlerini düşünebilirsiniz. Pencere çerçevelerindeki Cream Tea gibi soluk kremlerin patlaması kırmızı renklerin sıcaklığını dengeleyen hafif bir parlaklık verir.

Doğal renklere yeni bir görünüm almak için ön kapınızı Green Glade’de boyayın. Zeytin tonu bir Akdeniz kaçışına işaret ediyor – güneşin altında ailenizle birlikte canlı salatalar düşünün ve tüm yıl boyunca davetkar bir giriş yapın.

doğal renkelr

Kullanılan Renkler

  • Yumuşak taş
  • Kremalı Çay
  • Yeşil Glade

 

İşaretini Doğal Renk Tonlarından Al

İlham almak için doğaya bakın – beyaz bulutlar, mavi nehirler ve esmer kum tonları birbirlerini oldukça iyi tamamlar, sence de öyle değil mi? Bu uyumlu renk oyununu duvarcılık ve süslemeniz ile eşleştirin.

Keskin , sofistike bir görünüm için duvarınızda klasik bir beyaz dışı, Ashen White ile başlayın . Kalın bir odak noktası oluşturun ve ön kapınızı zarif Oxford Blue ile boyayın .  Dış ahşap ve metal yüzeylerdeKuru Saten kullanın ve 10 yıla kadar korumaya ulaşın. Şık bir orta parlaklıkta kaplamaya sahip olan ön kapınız ve kaplamanız, gelişmiş Weathershield teknolojisi ile korunan olarak güzelce yaşlanacaktır.

Pencere çerçevelerinizi  , özelliklerini birleştirmek için aynı Oxford Mavisi tonunda boyayarak kombine edin. Pencere çerçeveleri boyunca zengin bir Sade Altın  ile karakter belirginleştirin. Hardal altı tonu, evinize mavi (veya gri) gökyüzü fonunda sıcaklık katacaktır.

dış cephe doğal renk

Kullanılan Renkler:

  • Kül Beyaz
  • Oxford Mavisi
  • Sessiz Altın

 

Kaynak: https://www.dulux.co.uk/en/articles/your-house-three-ways

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir