Büronet Kalitesi

“Büronet” güvencesi altında üretilen bütün oyuncu koltuğu malzemeleri firmamızın garantisi altındadır. Kendi ürünlerimizin satışını yapmaktayız ve kendi kalite standartlarımızda uygun ödeme kolaylıkları ile ofislere mobilya hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmette yer alan mobilyalar masa, sandalye, koltuk ve dolaplardır. Hepsi çalışma ortamına uyum sağlayacak nitelikte hazırlanmış olan ürünlerdir. Bu şekilde ister bir ofis ortamı oluşturmak için takım yapabilirsiniz isterseniz de Büronet ürünlerini tek tek farklı kategorilerde alıp tamamlayabilirsiniz.

Bir çalışma koltuğu her zaman, çalışmaya uygun nitelikler taşımalı ve rahat olmalıdır. Fazla rahat olan çalışma koltukları, ofislerde tercih edilmez. Çünkü rahatlık çalışmayı önleyici unsurların başında gelmektedir. Bizim kategorilerimizde yer alan çalışma koltukları sayesinde her zaman ideal ölçü ve oranları yakalamanız mümkündür.

Çalışma koltuklarımızın sağlamış olduğu rahatlık vücudun ortopedik açıdan sağlıklı şekilde çalışmaya elverişli ortamlarda bulunmasından kaynaklıdır. Beli destekler ve omurlara yük bindirmez. Çalışma koltuklarımız tercihe göre farklı model ve malzemelerden üretilmiştir. Bütün ürünlerimiz kaliteli olmasına rağmen, malzeme farkından dolayı fiyat farkları çıkabilmektedir.

Ürünlerimiz arasında yer alan cafe sandalye modelleri siz değerli müşterilerimize uygun şekilde hazırlanmış ve imal edilmiştir. İmalattan her türlü renkte ve cila renginde ürün çıkması mümkündür. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak ürünlerin kumaşları, renkleri ve cilalarında modellere göre değişiklikler yapılmaktadır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir